Temiz - Kuru Temizleme, Lostra

Kuru Temizleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55.6 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Temiz
Günlük yaşantınızı daha verimli geçirmek akıllı mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Yaşam kalitenizi arttırmak ve zamandan tasarruf etmek adına akıllı mobil cihazlarınızın sizlere sunmuş olduğu fırsatları değerlendirerek daha verimli bir gün geçirebilirsiniz. Sizlere fayda sağlayacağını düşündüğümüz Kuru Temizleme, Lostra mobil uygulaması küçük ama zaman alan işlerinizden biri olan kuru temizleme işinizde sizlere yardımcı oluyor. Uygulamamızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlamak. 

Android mobil cihazınız ile uygulama üzerinden kuru temizleme işinizi halledebilirsiniz. Eşyalarınızı taşımanıza ve tekrar gidip almanıza gerek yoktur. Giysileriniz artık kapınızdan alınıp kapınıza getiriliyor. Bunun için ise ekstra bir ücret vermenize hiç gerek yoktur. iz uygulamadan işleminizi seçin ve eşyalarınız anında temizlenerek evinize geri getirilsin. 

Kuru Temizleme, Lostra uygulaması kuru temizleme işinizi mobil cihazınızdan halletmenize yardımcı oluyor ve aynı zamanda  sizlere zamandan tasarruf ettiriyor. Böylelikle kuru temizleme işinize ayırdığınız zamanı daha kaliteli değerlendirebilirsiniz. Sizde Kuru Temizleme, Lostra uygulamasından yararlanın ve giysi ütüleme derdinden kurtulun. 

Daha Fazla Göster
Temiz - Kuru Temizleme, Lostra indir
DİĞER SÜRÜMLER