Temiz - Kuru Temizleme, Lostra

Kuru Temizleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55.6 MB
  • Version 1.2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Temiz
Kuru Temizleme, Lostra mobil uygulaması IOS cihazınızda sizlere fayda sağlayabilecek bir uygulamadır.

Akıllı mobil cihazınızın günlük hayatınızı daha kaliteli yaşamanız için sizlere fırsat tanıyor.  Kuru Temizleme, Lostra mobil uygulaması giysilerinizin temizlenmesine ve evinize geri getirilmesine yardımcı olacak bir mobil uygulamadır. Uygulamamızı IOS mobil cihazınıza indirmek ücretsiz olup uygulama içi öğelerde de her hangi bir ücret talebi yapılmamaktadır. 

Artık kuru temizleme için giysilerinizi taşımanıza, yıkama ve ütüleme için beklemenize, lostra için ayakkabılarınızı bekletmenize gerek yok.  Kuru Temizleme, Lostra uygulamasını kullanarak temizlik görevlisinin eşyalarınızı gelip alması ve geri getirmesi için zamanı siz belirleyin. Uygulamayı açın, 2 adımda siparişinizi verin ve sevdiklerinize zaman ayırmanın keyfini çıkarın.

Kuru temizleme işinizi de mobil cihazınızdan tek bir tıkla halletmiş olun. Temizlik görevlisi dilediğiniz saatte yeniden kullanılabilir çantasıyla gelecek, eşyalarınızı alacak ve dilediğiniz işlemlerin yapıldığından emin olarak geri getirecek. Eşyalarınız size teslim edildikte sonra sistemdeki kredi kartınızdan ücret tahsil edilecek. Böylelikle nakit para sisteminden de kurtulmuş olursunuz. Gününüzü daha verimli geçirmek için bu tarz alternatif yollara başvurabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Temiz - Kuru Temizleme, Lostra indir
DİĞER SÜRÜMLER